O Nas

Niepubliczne Przedszkole Językowe Motylek rozpoczęło działalność 7 Września 2015r. Jest to pierwsza placówka w Zwoleniu o profilu językowym. Naszym celem jest zapewnienie najlepszej opieki oraz przygotowanie dziecka  do rozpoczęcia nauki w szkole. Do każdego podopiecznego podchodzimy indywidualnie. Dobieramy sposoby nauczania oraz proponujemy zajęcia uzupełniające, które nie są dodatkowo płatne. Wszystkie dzieci uczestniczą w ćwiczeniach logopedycznych grupowych i indywidualnych. Na każdym etapie nauki i zabawy dzieci mają styczność  z językiem angielskim.   Nauczanie jest zgodne z programem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dodatkowo, za zgodą rodziców Nasi Milusińscy uczestniczą w zajęciach Religii, prowadzone przez Siostrę Zakonną. Kadra przedszkola to wykwalifikowani nauczyciele, co daje gwarancję kompetencji i zaufania.

Kadra

mgr Kinga Frydrych

Nauczyciel kontraktowy z 10-letnim stażem pracy. Absolwentka  Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, kierunek Filologia Angielska, specjalizacja metodyczna. Ukończone studia podyplomowe  na kierunku Edukacja  Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Zarządzenie Oświatą – Menedżer Oświaty. Ukończone liczne kursy i szkolenia Indywidualizacji  w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ma uprawnienia pedagogiczne do pracy z dziećmi. Posiada liczne szkolenia na temat Wspomagania zmysłów dziecka w wieku przedszkolnym. Od 2015 roku dyrektor i nauczyciel w Przedszkolu Motylek.  

Ciocia Patrycja

Asystent wychowawcy w przedszkolu. Jest osobą otwartą, cierpliwą i szczerą. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi, zyskując ich sympatię i zaufanie. Doświadczenie zdobyła jako opiekunka dziecięca oraz podczas licznych zagranicznych wyjazdów. Biegle posługuje się językiem angielskim, wspiera podstawę programową. Interesuje się literaturą, sportem i podróżami.

Ciocia Kasia  

Nauczyciel przedszkolny. Doświadczenie zdobyła podczas licznych praktyk w przedszkolach. Do pracy podchodzi z wielkim zamiłowaniem. Uwielbia dzieci i z przyjemnością spędza z nimi czas. Ukończyła studia wyższe humanistyczne o specjalizacji logopedycznej z przygotowaniem pedagogicznym. Obecnie studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na studiach podyplomowych, kierunek logopedia.

Ciocia Karolina

Kucharka. Od wielu lat związana z gotowaniem. Przygotowuje zdrowe i smaczne posiłki, zgodne z wymogami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zwoleniu. Stosuje normy i zasady zawarte w księgach HACCP. Przygotowuje jadłospis w oparciu o obowiązujące wytyczne żywieniowe oraz wprowadza nowe pomysły kulinarne. Posiada książeczkę sanepidowską. Doświadczenie zdobyła w Mini Gastronomi. Interesuję się fotografią, podróżowaniem i gotowaniem. Posiada liczne osiągnięcia sportowe.

Przedszkole Motylek Kinga Frydrych

798 684 351 Zwoleń 26-700, ul. Świętej Anny 22